Topic: Łódzkie – hurtowa sprzedaż kosmetyków

Może mi tutaj ktoś powiedzieć, gdzie znajdę hurtownie z kosmetykami, które działają w samej Łodzi albo na terenie woj. łódzkiego? Potrzebne mi info na temat tańszych firm, które nie zawyżaja cen.

Re: Łódzkie – hurtowa sprzedaż kosmetyków

A może tak chociaż ‘cześć’ albo ‘hejka’ na początek? Chcesz coś od innych, a tak niekulturalnie zaczynasz.

Sory, cześć, speiszyłam się i nie sprawdziłam, co puszczam eterem. smile To jak – pomoże ktoś?

Ktoś może pomoże, ale to nie ja. tongue

5 (edited by Lisica 2016-10-10 12:58:00)

To czego się odzywasz, baranie. Ja poważnie pytam, musze znaleźć szybko jakieś hurtownie kosmetyczne Łódź albo okolice, bo inaczej szef na mnie nawrzeszczy. hmm

Słuchaj, rozumiemy twój stres, ale pohamuj się z ‘baranami’, bo daleko tak nie zajedziesz. Administrator forum może mieć gorszy dzień wink i wywali Cię stąd – wtedy niczego się nie dowiesz.

Jak na razie i tak nic nie wiem. To jak – podpowie mi ktoś coś? Czy mam szukac na innym forum?

O, to jest całkiem dobra myśl – znajdź sobie inne forum, gdzie barany piszą.  wink

Boszzzzzzzzz, co za nieużyci ludzie. Zadałam zwykłe pytanie, a takie halo, żeby odpowiedzieć.

Ok., widzę, że zaraz poleje się krew, szkoda nerwów, ludzie. Słuchaj, sprawdź sobie np. taką hurtownię na Batalionów Chłopskich albo na Roweckiego – ja tam czasami kupuję, jestem nawet zadowolona z obsługi i asortymentu. Nie wiem oczywiście, czego dokładnie poszukujesz, bo są hurtownie specjalizujące się w sprzedaży np. preparatów do pielęgnacji włosów czy paznokci. Ale popatrz tam sobie, może akurat trafisz.

No dzięki, wreszcie jakaś sensowna odpowiedź. Są na tym świecie jeszcze wychowani ludzie. hmm

No i tak oto wykluła nam się nowa gwiazda Internetów. big_smile Zakocham się chyba na zabój. big_smile

No jako baran chyba nie masz wyjścia! wink Miłość od pierwszego posta… big_smile