Topic: Co po remoncie?

Siema panowie. To znowu ja. Potrzebuję Waszej porady z automatyką domową. Robię drobne prace remontowe i przy okazji chcę kilka spraw unowocześnić, zrobić ładniejsze, wytrzymylasze, żeby to jakoś wyglądało i nie straszyło, jak ktoś przyjdzie. Polecicie coś?

Re: Co po remoncie?

No na pewno przyda Ci się jakieś fajnego gniazdo natynkowe. Ładnie się chowa, montuje, dobrze wygląda i ceną też nie straszy, więc można montować bez strachu, że coś się spaprze. Sprawdzone, polecam.

Ja bym polecił jeszcze produkty z serii Sonaty Ospel. Mam to sprawdzone u siebie, też u wielu swoich klientów to montowałem, połowie rodziny założyłem, wszyscy zadowoleni i z ceny, i  z jakości. Jak chcesz posłuchać fachowca (czyli mnie), to się nie zastanawiaj chłopie tylko bierz i montuj od razu.

Tak samo jak Berker K5. Też mam u siebie, więc z czystym sercem mogę polecić. Fajnie wykończone, jak ładnie założysz, a nie da się źle tongue, to wszyscy będą zadowoleni, więc wiesz. Na pewno wato. No i cena też fajna.

O no to dzięki. Zaraz będę szukał i coś na pewno fajnego znajde dla siebie.  Także panowie dzięki jeszcze raz. Dam znać, jak już wszystko będzie zamontowane, może jakieś zdjęcia też wkleję, żeby się pochwalić jak mi wyszło.

No widzisz, na nas tu zawsze możesz liczyć, zawsze się tu znajdzie ktoś, kto Ci pomoże. Polecam się na przyszłość.