Topic: Miesiąc z cateringiem - wrażenia

Hej wszystkim smile Postanowiłam podzielić się swoją radością związaną z metamorfozą żywieniową. Jest to dla mnie taka dodatkowa motywacja, bo będę mogła sobie przeczytać ten post kiedy przyjdzie mi chęć na kebaba tongue Pamiętam jak moja przyjaciółka się ze mnie śmiała ile to zmian w moim życiu, nowy chłopak zdrowe jedzenie Poznań i siłownia big_smile I to wszystko bez żadnych NOWOROCZNYCH POSTANOWIEŃ, tylko przez przypadek kiedy dostałam pracę w Poznaniu tongue Ile ja mam teraz energii! Jak świetnie się czuję smile Niesamowite rzeczy! Piszę to teraz sama do siebie, pamiętaj o tych wszystkich pozytywach, jeśli kiedyś będziesz chciała z tego zrezygnować, to chyba straciłaś rozum big_smile Fajne jest też to, że zaraziłam tym moją siostrę, która wiecznie marudzi, że musiałaby schudnąć, ale nie wie jak się za to zabrać. Dziewczyny, jeśli chcecie wydać pieniądze i zacząć zdrowo żyć - poszukajcie fajnego cateringu smile

Re: Miesiąc z cateringiem - wrażenia

Wow, fajny pomysł z takim wpisem motywacyjnym, do którego można wracać kiedy ma się gorsze dni big_smile tym bardziej, że co wrzucisz do internetu, zostanie w nim na zawsze, więc nawet przyjaciółka może cię odsyłać do tego wpisu, kiedy zaczniesz jej marudzić, że masz dość big_smile Możesz dać linka do cateringu z którego zamawiasz? Ciekawa jestem ile to kosztuje.

Re: Miesiąc z cateringiem - wrażenia

Dokładnie big_smile nawet ona mi to poleciła zrobić i bardzo jej jestem za to wdzięczna smile
Tutaj masz link: http://cookingcatering.pl/cennik/, cenowo nie jest tak źle, a opłaca się w 100%