Topic: Szukam pomysłów na wykończenie łazienki

Żona wymyśliła sobie remont łazienki. Sama nie wie, co w tej nowej łazience chce mieć, dlatego męczy mnie. Nie chce kafelków, nie chce płytek, nie chce drewna, nie chce malowania, nie chce tapety. Nic jej się nie podoba.  Ja już nie wiem, czego ona chce. Może słonia w trampkach jej postawię na środku i może wtedy będzie zadowolona.

Re: Szukam pomysłów na wykończenie łazienki

UUuuu… Widze, że trudna sprawa Cię czeka. Skoro nie chce niczego, bo wszystko wymieniles, co do łaizenki można włożyć, to już nei wiem, co tam możesz wymyślić. Może rzeczywiście ten słoń będzie dobrym pomysłem tongue

Kolega wcale nie wymienił wszystkiego, zostało jeszcze jedno wyjście. Zapomniała żona o szklanych panelach łazienkowych. Te jej się powinny na pewno spodobać. Poza tymi panelami to już na pewno niczego innego nie znajdziesz.

No rzeczywiście, tych paneli nie wymieniła. A może właśnie o to jej chodziło, żeby te panele sobie załatwić do łazienki? smile Teraz jej to pokażę i powiem, że niczego innego już nikt dla niej nie wymyśli, to się będzie musiała zgodzić.

Zgodzi się na pewno, bo to świetne rozwiązanie. Powiedz jej jeszcze o zaletach tych paneli, to zobaczysz, że od razu będzie je chciała.

A jakie to są zalety?

No na pewno to, że cena jest dosyć dobra, że bardzo latwe w utrzymaniu są takie panele, że czyścić ich za dużo ie trzeba, grzyb nie siada, bo nie ma tu fug, żeby mogły się na nich rozmnażać. No i bardzo ładnie takie panele wyglądają. Żona powinna się cieszyć z nich, gwarantuję.

No dobrze, wszystko to jej dzisiaj powiem. Mam nadzieję, że ją przekonam, bo mnie te panele się bardzo podobają. Trzymajcie kciuki!