Topic: Walka z nadwagą

Witajcie. Mam poważny problem. Otóż od dłuższego czasu walczę bez większych skutków z nadprogramowymi kilogramami. nie ma tego niby aż tak dużo, ale chyba każdej zależy na idealnej sylwetce. Rzecz w tym, że co mi się uda schudnąć, to znów nabiorę o kilo, dwa więcej niż zrzuciłam. Pomóżcie!

Re: Walka z nadwagą

Cześć. Zmagasz się z typowym efektem jojo. Najwidoczniej coś musisz robić nie tak. Zdarza Ci się wypić, albo zjeść jakąś słodką przekąskę?

No nie ukrywam, że raz w tygodniu, czy rzadziej zdarza mi się zjeść kawałek czekolady.

Tak tak, od kawałka się zaczyna wink rzecz w tym, że taki słodycz zaburza Twój metabolizm. Organizm mając wpierw odstawione dotychczas wysokokaloryczne produkty szybciej magazynuje z nich energię pod postacią tłuszczu.

Rany… a jak sobie z tym poradzić? Jak schudnąć i jak żyć jednocześnie? sad

Hej Kochana. Jest wiele skutecznych sposobów by schudnąć z brzucha, tylko to też wymaga trzymania się pewnych reguł. Możesz poszukać po Internecie. Ja znalazłam kilka ciekawych blogów, jak się zmagałam z tym problemem.

Koleżanka ma rację. Jak znajdziesz dobrego bloga, to mozesz z niego sporo ciekawych informacji wyciągnąć. Ja kiedyś szukałam, jakie są sposoby na kolkę niemowlęcą i trafiłam na super bloga jednej babki, która rzuciła kilka ciekawych rozwiązań. Myślę, że ten problem, jak i samo odchudzanie są na tyle popularne, że coś znajdziesz. smile

Problem w tym, że po prostu brakuje mi silnej woli sad

Wiesz, jak już zapenwe gdzieś poczytasz, to dowiesz się, że najciężej jest zacząć, później to już leci z górki. Tylko trzeba na te dwa, trzy tygodnie trochę pościć i później już będzie lepiej. Zresztą mówię, poszukaj, a znajdziesz coś ciekawego dla siebie smile Przede wszystkim szukaj, jak polepszyć metabolizm.

Ja od siebie polecę, ruch regularnie, nie musi być bardzo intensywny, byleby co najmniej 3 razy w tygodniu wygospodarować na niego trochę czasu. No i zero przekąsek, lepiej się napić wody, albo zjeść np. marchewkę. W końcu też słodka, a zdrowa big_smile

Ewentualnie, jak czujesz się nienasycona, to dorwij się do naturalnego błonnika, skutecznie zapycha, a też i oczyszcza organizm smile

Kurczę, będzie to ciężka przeprawa. Ale dziękuję wam kochani za podpowiedzi smile Poszperam jeszcze po internecie i zobaczę, co piszą.