Topic: Dresscode dla sekretarki

Witajcie Kochani! Otóż zaczęłam pracę w jednej z warszawskich firm jako sekretarka. Można powiedzieć, że mi się udało jako jednej z kilku smile Szefowa jednak wczoraj zwróciła mi uwagę, że mam nieadekwatny strój. Byłam ubrana w krótką spódniczkę czarną i białą bluzeczkę, więc nei wiem, o co jej chodziło sad Pomóżcie, może Wy mi będziecie w stanie powiedzieć, co robię nie tak?

Re: Dresscode dla sekretarki

Wiesz, szef by się cieszył big_smile

Spodziewam się tongue do brzydkich nie należę big_smile

Witaj. Podejrzewam, że chodzi o długość właśnie tej spódniczki. Pamietaj, że masz przede wszystkim wyglądać schludnie, nie wyzywająco. W końcu to nie film wiadomej treści.

Hej! Tak jak koleżanka mówi. Ja też nie lubię, jak moje pracownice ubiorą się zbyt wyzywajaco, bo to po prostu rozprasza mnie i moich klientów. Ale to też pamiętaj, że nie sam schludny strój. To także włosy, paznokcie i w ogóle.

Zdaję sobie z tego sprawę. Wiem też, że paznokcie i w ogóle zadbane dłonie są bardzo ważne… ale ja nie wiem, w którym salonie mogłabym zadbać o nie za dobrą cenę. Jestem w Warszawie nowa i wiem na razie, jak dojechać do pracy, z powrotem i na Dworzec Centralny…

Wiesz co, kiedyś trafiłam na wątek na innym forum: manicure hybrydowy Warszawa. Tam generalnie dziewczyny rozprawiały, gdzie robiły sobie ten manicure i wiele chwaliło salon lashup.pl. Zobacz sobie, może akurat Cię cos zainteresuje z ich oferty.

Okej, dzięki wielkie smile Co do tego dresscodu to jeszcze sobie poczytam, ale dziękuję za wskazówki smile

Nie ma za co:)