Topic: Przewodnik na szybko po Toruniu

Hej. Jedziemy w delegację do Torunia za miesiąc i muszę przygotować dla naszych klientów wycieczkę, taką by ich nie zmęczyć, ale by byli zadowoleni, że zwiedzili miasto. Wrzucicie opinie, jaki jest najlepszy przewodnik po Toruniu? Bardzo jestem podekscytowana bo lubię Toruń i zwiedzanie miasta musi być taką wisienką na torcie smile

Re: Przewodnik na szybko po Toruniu

htOj z klientami zwiedzanie. Ciekawi mnie jaki będzie finał tej historii. Teraz te czasy się tak zmieniły, że się z klientami zwiedza. Z jednej strony to fajnie, bo to taka trochę ciaśniejsza więź, no ale więcej czasu zajmuje, niż zwykły podpis ;)to tak na szy

Możesz zwiedzać, możesz iść na golfa :Pmasz trochę opcji i nie tylko to w filmach się dzieje, bo akurat w mojej branży na odstresowanie i prostą szczerą rozmowę umawiam się w różne dziwne z pozoru miejsca. Jesteśmy ludźmi a nie jakimiś pustymi skorupami od podpisów.

Cieszę się, że się przejmujecie losem moich klientów i ich zadowoleniem, ale nadal nikt mi nic nie polecił, a szkoda. Bo znalałam oferty w internecie, ale chciałam coś sprawdzonego przez kogoś wink

Ja ci mogę polecić! Od razu wklejam linka http://zwiedzajtorun.pl/zwiedzanie-z-przewodnikiem/, fajni ludzie z fajnym podejściem, którzy z tobą ustalą trasę i na pewno nie będzecie się nudzili! Takie dwie godzinki, najważniejsze punkty, miła rozmowa i już dzien wygląda lepiej smile

Okej, też na nich wpadłam, ale jeszcze tam nie dzwoniłam wink W takim razie dzieki za polecenie! Jestem bardzo dobrej myśli, że wszystko się dobrze potoczy!

A razem z umową do podpisania postaw na stole kosz z ładnie zapakowanymi piernikami tongue na mnie to by zadziałało, bo lubię pierniki tongue