Topic: Otwieram firmę, gdzie dostanę artykuły biurowe w dobrej cenie?

Cześć. Udało mi się dostać dofinansowanie z bardzo prestiżowego projektu w związku z czym otwieram swoją działalność. Wolałbym nie opisywać dokładnie czym będę się zajmować bo nie chcę zapeszać, ale będę potrzebował w zasadzie wszystkich sprzętów i artykułów biurowych. Szukam więc hurtowni w której nabędę wszystko czego potrzeba nowej firmie za jednym zamachem. Proszę o w miarę szybką pomoc. Dziękuję.

Re: Otwieram firmę, gdzie dostanę artykuły biurowe w dobrej cenie?

Właśnie mierzę się z podobnym problemem, wydaje mi się że wszystkie hurtownie zapadły się pod ziemię i na rynku materiałów biurowych panuje jakaś straszna posucha. Podzielcie się inofrmacją gdzie się zaopatrujecie?

Hej. Jakiś czas temu znalazłam dobrą hurtownię papierniczą w Gdańsku i odpowiada mi szczególnie z tego względu że mają w zasadzie wszystko, a ja bardzo potrzebuję jak najszerszego asortymentu. Zakupiłam u nich między innymi laminator w bardzo dobrej cenie, bo podobne urządzenia są o wiele droższe nawet na portalach aukcyjnych. Hurtownia nazywa się Bama i ma siedzibę na Jeleniogórskiej w Gdańsku. Pozdrawiam.

Wielkie dzięki za namiary! A byłabyś tak dobra i mogłabyś podać adres strony internetowej? Będę zobowiązany.

Jasne. Bardzo proszę: sklep.bamapol.pl. Warto wcześniej zadzwonić i pogadać ze sprzedawcami bo potrafią nie tylko kulturalnie obsłużyć klienta ale rzeczowo doradzić w odpowiednich produktach i ilości. Ja na przykład nie wiedziałam dokładnie ile czego będę potrzebowała do firmy, a taka miła pani pomogła mi zaprognozować i zliczyć zapotrzebowanie. Jednym słowem duży plus.

Wiem o czym mówisz, teraz umiejętność doradzania jest szczególnie ważna bo obsługa w prawie każdym sklepie jest nastawiona zeby jak najwiecej wepchnac. Czlowiek potem wychodzi z masa niepotrzebnych rzecz, w domu zastanawia sie po co mu to bylo i nie wraca juz do takiego sklepu tylko idzie do konkurencji, a tam to samo. I tak od drzwi do drzwi.

Fajnie że temat się tak rozwinął, dziękuję za podanie strony i rzeczywiście wszystko sie zgadza, kontakt z obsługą jest fajny i bardzo rzeczowy. Pozdrawiam.