Topic: Pilnie potrzebuję sali na weselę

Witam, Zdecydowaliśmy się z narzeczonym na organizacje wesela, dlatego wstępnie rozgladamy się za salą. Przejrzeliśmy już wiele stron, stracilismy sporo godzin, ale nic nie udało nam się znaleźć. Chyba nie mamy zbyt wysokich wymagań – sala na 100 osób, dobre jedzenie, parking, ewentualnie kilka pokoi gościnnych?

Re: Pilnie potrzebuję sali na weselę

A gdzie konkretnie planujecie to wesele? Warszawa i okolice to lokalizacja, w ktorej sal jest niemało. Trudniej jest w małych miejscowościach.

Nas właśnie interesuje okolica Warszawy smile

Możliwosci jest naprawde wiele, ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Każdy ma nieco inne preferencje, budżet oraz oczekiwania. Ja byłem nie tak dawno na weselu w Sali nad Zegrzem – tutaj znajdziesz link: http://salabella.pl/. Jak dla mnie jest to idealne miejsce na wesele.

Prezentuje się całkiem interesująco. Zawsze jednak mamy ten sam problem – sala nam odpowiada, ale pinie o jedzeniu nie są dobre. Czasami bywa też odwrotnie – lokale chwalone za kuchnię nie podobają nam się wizualnie lub są zbyt małe.

Proponuje w takim razie wybrać odpowiadającą Wam salę, a o jedzenie zatroszczyć się samemu. Skoro interesujecie się lokalami w okolicach nie będzie problemu ze znalezieniem firmy, ktora dostarczy jedzenie. Catering w Warszawie jest naprawdę dobry, a firm, które oferują takie usługi mnóstwo, wiec cos wybierzecie.