Topic: Mam do przewiezienia meble, dużo bagażu – szukam firmy, pomożecie?

Cześć, jest mi potrzebna firma od przeprowadzek – ktoś, kto zapewni mi dobrą obsługę – znacie kogoś?

Re: Mam do przewiezienia meble, dużo bagażu – szukam firmy, pomożecie?

Ja kiedyś miałam taką fajną firmę, która zajmowała się świadczeniem tanich usług transportowych, może była to ta: http://transportwiki.com.pl/o-nas/ – poszukam może jeszcze mam link do ich strony? Zobaczę i najwyżej wpadnę później na forum, żeby powiedzieć, co i jak. Ok.?

Jasne, będę ci wdzięczna, bo chciałabym sobie znaleźć naprawdę dobrą, sprawdzoną firmę, która nie narazi mnie na straty materialne i nie zedrze ze mnie mnóstwa kasy za przewóz. smile

A próbowałaś szukac w internecie? Przecież tak dużo firm się ogłasza, bez trudu powinnaś poszukać mnóstwo firm..

Jakoś mało skutecznie szukam, bo niewiele znalazłam w katalogach, bez sensu zupełnie. sad

A daj goglom frazę Transportwiki Warszawa albo niedrogie przeprowadzki stolica i zobacz, co będzie. A mojego punktu widzenia powinno wyskoczyć całe mnóstwo ogłoszeń, no w końcu ludzie w necie dają teraz wszystko.

Pewnie to dobra rada, chyba będę musiała z niej skorzystać, skoro nikt mi tu żadnej firmy nie chce podać. Mało ludzi tu czyta forum czy co? A może nikt nie ma dobrej firmy do zareklamowania?

Wydaje mi się, że trafiłaś akurat na niedobry czas, ludzie są zajeci. A poza tym dla każdego ‘dobra’ firma oznacza coś innego, nie?

Cco racja to racja, poszukam sama i będzie z głowy. Do przeprowadzki mam jeszcze trochę czasu, więc powinnam zdążyć. Dzięki za rozmowę, fajnei, że choć jedna osoba zareagowała na mojego posta. Pozdrawiam serdecznie – i trzymaj kciuki za moją przewózkę mebli. wink