Topic: Pomoc z inwestycjami

Witam. Uzbierałem ostatnio trochę pieniędzy i teraz się zastanawiam, gdzie zainwestować. To taka fajna kwota, że aż szkoda, żeby sobie leżała bezczynnie. Nie mam pojęcie, co z nimi zrobić, wydać ich nie chcę, bo wszystko, co potrzebuję już mam. No a jak zainwestuję, to będę miał więcej i będę mógł w przyszłości jeszcze więcej za nie kupić, no nie? To nie chcę ich teraz wydawać. Ktoś coś poradzi, doradzi, podpowie? Liczę na Waszą hojną pomoc. big_smile

Re: Pomoc z inwestycjami

No ja myślę, że najlepiej będzie znaleźć jakieś firmy inwestycyjne. Masz pewność, że się znają na rzeczy i zawsze Ci podpowiedzą, co masz zrobić, a często nawet za Ciebie wszystko zrobią, a Ty tylko się cieszysz coraz większymi zyskami. Oczywiście biorą jakieś tma prowizje, ale to i tak się bardzo opłaca, bo nie masz ryzyka, że coś pójdzie nie tak, jakbyś sam to gdzieś inwestował i miał wszystko stracić.

No właśnie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to mam jakąś pewność bezpieczeństwa inwestycji? Żeby się nie okazało, że wszystko stracę i niczego nie będę miał.

Oczywiście, że możesz mieć pewność. Takie firmy zazwyczaj gwarantują bezpieczeństwo, dlatego mówię, że opłaca się bardziej skorzystać z takiej firmy, niż samemu coś kombinować i potem stracić więcej niż się ma, jak się wpakuje w jakieś bagno. Także możesz mieć pewność, że raczej wszystko pójdzie po Twojej myśli.