Topic: Kancelaria podatkowa w okolicach Dąbrowy

Witam. Tak jak w temacie. Szukam kancelarii podatkowej w okolicach Dąbrowy. Czy może mi ktoś coś polecić? Bardzo zależy mi na czasie dlatego proszę o jak najszybsze odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Re: Kancelaria podatkowa w okolicach Dąbrowy

Jeżeli mogę ci coś polecić to wejdź na http://www.taxhome.com.pl/Dabrowa_Gornicza,13 . Firma posiada oddział w twojej okolicy, jest bardzo rzetelna i profesjonalna. Rozliczam z nimi w roku całą stertę dokumentów i zawsze mam wszystko na czas. Bardzo polecam wszystkim, którym zależy na profesjonalnej obsłudze i profesjonalizmie.

Współpracowałem z firmą przez bardzo długi okres. Posiadają swoje biuro rachunkowości w Sosnowcu oraz kilku innych miastach. Bardzo dobra ekipa z dużym doświadczeniem. Polecam.

Osobiście mam same dobre wspomnienia z współpracy z tą firmą. Bardzo dobra organizacja oraz terminowość wykonywanych zleceń.

Jeżeli chcesz wiedzieć wszystko na ich temat to zapraszam do kontaktu. Współpracujemy z nimi od dłuższego czasu. Zlecamy im dość sporo rzeczy do zrobienia dlatego wiem o nich już chyba wszystko big_smile Jak coś to pisz na prywatnej.