Topic: Wykonanie sztucznej szczęki

Nie bardzo potrafię zrozumieć ludzi, którzy wstydzą się tego, że noszą sztuczne zęby. Przecież naturalną koleją rzeczy jest to, że w końcu te zęby wypadają, a mamy przecież tylko dwa komplety. Co myślcie o tej sprawie?

Re: Wykonanie sztucznej szczęki

Jest dokładnie tak jak piszesz. Ale dobry gabinet dentystyczny potrafi zadbać nie tylko o formę samych zębów, ale także może je wykonać na zamówienie. Protetyków w Poznaniu jest wielu.

Re: Wykonanie sztucznej szczęki

Jeśli jesteśmy już przy temacie naprawy lub wymiany zębów to rekomenduję licówki porcelanowe Poznań, Warszawa czy inne miasta oferują taki zabieg za podobną cenę.

Re: Wykonanie sztucznej szczęki

Jeśli chodzi o sztuczne szczęki to obecnie robi się już takie, które wyglądają jak zęby naturalne. Rzecz jasna takie zęby muszą być odpowiednio dopasowane do użytkownika.

Re: Wykonanie sztucznej szczęki

Dopasowywaniem, ale samych zębów zajmują się ortodonci. Dzięki lekarzowi tej specjalności mój syn może w końcu zacząć się uśmiechać. Przez całe życie miał problem z zębami, ale dopiero teraz zaczęło mu to przeszkadzać. Wiadomo, dorastanie, w tym czasie wygląd człowieka ma bardzo duże znaczenie.