Topic: Praca w Holandii na stałe

Witam serdecznie. Szukam agencji która pomoże mi znaleźć pracę na stałe. Wiem, że jest wiele takich firm na rynku i wystarczy sobie wpisać w internet, ale słyszałem o różnych przypadkach oszustw dlatego wolę napisać tutaj.

Re: Praca w Holandii na stałe

Bez przesady, te największe agencję podlegają prawnym regulacją, ewentualnie pieniądze mogą być małe. Ja polecam zajrzeć na http://www.praca-w-holandii.com.pl/. Ja obecnie w Polsce, ale przesiedziałem kilka lat za granicą i mogę polecić tę stronę.

Warto zajrzeć na stronę jeżeli interesuje cię praca bez znajomości języka. Trochę to męczy i warto chodzić na kursy, ale da się przeżyć.

Ja osobiście nie korzystałam, ale słyszałam opinie od znajomych, że warto się zainteresować. Podobno praca w fajnych warunkach i za niezłe pieniądze. Ja osobiście sama bym jechała gdyby nie że mam tu swoją firmę.

Warto też czasem zajrzeć na ogłoszenia, bo tam też są oferty wrzucane przez agencję. Czasem znajdziesz coś czego nie ma u nich na stronie a może być gdzieś na portalu z ogłoszeniami lokalnymi big_smile Pozdrawiam i owocnego szukania.