Topic: Peugeot Partner - dziwnie przechylony.

Witam wszystkich forumowiczów! Tak, wiem, baba za kierownicą na pewno musiała dorobić się jakiejś usterki - macie rację, właśnie tak się stało w moim przypadku. Moje auto - Peugeot Partner - jest od jakiegoś czasu dziwnie pochyłe w jedną stronę. Nie wiem, co dokładnie jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Nic z tym nie robiłam, nie oglądałam, bo bałam się, ze coś jeszcze popsuję, zresztą moje umiejętności ograniczają się do napełnienia baku i ewentualnie dokręcenia pojedynczej śrubki… Czy ktos moglby podpowiedzieć biednej, smutnej niewiescie, co to może być.

Re: Peugeot Partner - dziwnie przechylony.

Strzelałbym, że to może być problem związany z tylną belką. W tym samochodzie często zdarzają się usterki związane albo z jej „przemęczeniem” (zmęczenie materiału, dotykające części po długim czasie użytkowania) albo czynnikami zewnętrznymi - nie będę zagłębiał się tutaj w szczegółową mechanikę, bo nie o o to chodzi. Najprawdopodobniej będziesz musiała udać się do mechanika i poprosić go o wymianę lub regenerację Twojej tylnej belki. Spróbuj też może zajrzeć tutaj http://tylnabelka.com/tylna-belka-po-re … t-partner/ Z tego co widać na ich stronie, to chyba znają się tam na rzeczy. Skoro zajmują się specjalistycznie ogarnianiem tylko tylniej belki w kilku markach samochodów, to pewnie robią to nienajgorzej.

Re: Peugeot Partner - dziwnie przechylony.

Jeszcze oprócz tego spójrz sobie tutaj http://tylnabelka.com/cennik-peugeot/ Masz tutaj dokładnie wyszczególnione ceny, więc możesz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy naprawa wyjdzie cię drogo, czy też nie.

Re: Peugeot Partner - dziwnie przechylony.

Rany, Panowie, ale petarda! Dziękuję za błyskawiczną i mega dokładną pomoc. Macie u mnie buziaki smile