Topic: Jakie taśmy są najlepsze do paczek?

hej Kochani! Mam niewielką firmę kosmetyczną, która wytwarza kosmetyki tylko i wyłącznie na bazie naturalnych składników. Oczywiście ludzie kupują je w sklepie stacjonarnym, ale też i przez internet. Pomyślałam, że dobrze by było, żeby zrezygnować z tej brzydkiej szarej taśmy, co i tak się źle klei, na korzyść czegoś łądniejszego. Wiecie może, gdzie znajdę taśmy klejące z dobrym klejem i przy tym, żęby nie były takie szare, smutne i brzydkie?

Re: Jakie taśmy są najlepsze do paczek?

Cześć. Chcesz dobre taśmy klejące, to wejdź na stronę http://www.euro-tape.pl/oferta/. W Twoim wypadku wybrałbym kategorię taśm pakowych, co Cię przerzuci właśnie do takich taśm, które się wykorzystuje do pakowania różnego rodzaju paczek. Kleje mają na bank solidne, wiem, bo sam korzystam z ich produktów.

Hej Kochana. Oczywiście, ten sklep, co kolega podał, to jak najbardziej, ale jak masz firmę kosmetyczną, która produkuje naturalne kosmetyki, to warto może to też jakoś akcentować, używając taśmy ekologicznej do pakowania? One mogą być poddane recyklingowi, a to wiesz.. też sporo o firmie mówi.

Niby nie głupi pomysł, ale podejrzewam, że one też są takie szare sad

No jeśli nie, to jak Ci zależy na łądnych taśmach, to weź taśmy z nadrukiem. Są rzeczywiście solidnie wykonane, przy czym możesz tam dać i nazwę swojej firmy, albo jakąś grafikę z nią związaną. Ale ja Ci radzę, żebyś się nad tym zastanowiła, bo wtedy byś tworzyła spójną koncepcję naturalności.

Pomyśle, tak czy inaczej dzięki Wam za pomoc wink

Proszę bardzo smile