Topic: Marketing dla firmy kurierskiej.

Heja. Zakładam niewielką firmę kurierską. Poza stroną internetową, jakie sposoby marketingu byście mi polecali? Czy istnieje jakiś uniwersallyn srodek w sieci, żeby sie porządnie rozreklamować?

Re: Marketing dla firmy kurierskiej.

Strona to na pewno dobry początek, bo akurat w przypadku usług kurierskich to ważne, żeby dac się znaleźc. Ale powinna byc naprawdę dobra i nowoczesna koniecznie z orientacyjnym cennikiem. A co do teklamy to istnieją katalogi firm, w których mozesz sie ogłaszac jeśli chcesz znaleźc większą ilośc klientów. Ci instytucjonalni najczęściej szukają swoich podwykonawców na tego typu portalach bo nie mają za badzo czasu na prowadzenie się po sieci więc wydaje mi się, że powineś mocno zagłęcić się w ten temat.

No dobra fajnie, że to mówisz, wcześniej nie przyszło mi to do głowy. A teraz czy wiesz może albo znasz jakis przykład takiej strony?

Jasne, sam się ogłaszam. Ja co prawda nie robię w transporcie ale tu masz coś takiego: http://baza-firm-polskich.pl/Motoryzacja_i_Transport,w0,k248.html. Ja jestem właścicielem szkoły językowej i od kiedy sie tam ogłosiliśmy to przybyło nam klientów korporacyjnych. Tak więc się opłacało.