Topic: Serwis pomp membranowych

Witam wszystkim. Popsuła mi się pompa membranowa i od pewnego czasu szukam serwisu ale nie mogę niczego znaleźć. Może tu mi ktoś pomoże? Będę bardzo wdzieczna bo czas najwyzszy cos z tym w końcu zrobić.

Re: Serwis pomp membranowych

Cześć, nie wiem co się zepsuło w twojej pompie, ale naprawa niektórych elementów jest czasami niemozliwa a nawet jesli komus sie uda to spadki na wydajnosci i wzrosty poboru mocy nie są tego warte. Wydasz tylko sporo kasy a za jakiś czas znow okaze sie ze cos sie zepsuło. Lepiej zrobisz kupując nową pompę dozującą membranową Chemia AZ ma ich trochę na stronce, warto się rozejrzeć i pooglądać.

Zgodzę się z tobą. Kiedys cos sie stało z moją pompą ogrodową, okazało się że była to jakaś błahostka która niestety troche kosztowała. Pomimo ze była to prosta pompa wirowa to po naprawie działała jakieś dwa tygodnie po czym zaczela pracowac coraz wolniej i glosniej. Od razu moglem zdecydowac sie na kupno nowej i cos mi nawet podpowiadało zeby tak zrobic, ale pomyslalem ze korzystajac z serwisu zaoszczedze ;].

A pamietasz co dokładnie sie w niej zepsulo?