Topic: Którego kuriera polecacie?

Hej! Słuchajcie, mam jedną rzecz do wysłania i chciałam to zrobić kurierem. Nie wiem jednak, którego wybrać, żeby było tanio i szybko, no i bezpiecznie oczywiście wink

Re: Którego kuriera polecacie?

Cześć! Słuchaj, jak szukasz dobrego kuriera, to wejdź sobie na stronę 2send.pl. Ja wiem, że przez nich można wysłać tanie paczki do Polski, więc na pewno krajowe wysyłki będą jeszcze tańsze. No i jest tak jak chcesz, tanio, bezpiecznie i szybko wink

A mają dostępny jakiś cennik?

Jak wejdziesz na ich stronę, to będziesz mogła przejrzeć sobie cenniki ich usług kurierskich. Przy czym ceny się zmieniają w zależnośic od tego, czy wziełaś jakieś dodatkowe usługi, jak awizowanie telefoniczne itp.

Ja również polecam tę stronę! Wpadłam na nią, jak szukałam niedrogiego kuriera w Warszawie, dzięki czemu udało misię zamknąć wysylkę w niecałych 20 złotych smile Poza tym to wygodne rozwiązanie, bo przynajmniej mogłam sobie jszcze porównać bezproblemu, który kurier wykona zlecenie najtaniej, no i to,że jeszcze pan przyjechał tutaj sam to już w ogóle smile

Cóż, to zobaczymy ile policzą mi za odbiór z mojego miasta ;P Tak czy inaczej dziękuję Wam kochani za odpowiedzi!