Topic: Zawód: siostra Panny Młodej

Witajcie. Jak w temacie, jestem siostrą panny młodej i odpowiadam za organizację wesela. Bardzo zależy mi, żeby wszystko wypadło jak najlepiej, bo nie wdając się w szczegóły, za młodą parą długa i kręta droga. Nawet nie wiedziałam, że te szczegóły organizacyjne będą zajmować mi tyle czasu, zwłaszcza na poszukiwania „fachowców”. Podpowiedzcie mi, jak szukać cateringu, fotografa itd. Catering, jak i fotograf ślubny z województwa wielkopolskiego, bo siostra mieszka w Poznaniu i tam bierze ślub.

Re: Zawód: siostra Panny Młodej

Co to się porobiło! Nawet już do wesela potrzeba „fachowców”. A kiedyś wystarczyła stodoła i radio.

Drobi przedmówco, bardzo prosimy o niehejtowanie koleżanki i nieocenianie. Kiedyś to było kiedyś, a teraz czasy się zmieniły. Dla różnych ludzi, różne rzeczy są ważne, a ślub i wesele to najbardziej wyjątkowa chwila w życiu, więc wszystko powinno być perfekcyjne, zwłaszcza że jak pisze koleżanka, młodzi państwo mają za sobą przejścia.

Popieram! A siostra panny młodej niech się nie przejmuje i nie stresuje. Jeśli jesteście z dużego miasta, to nie będzie problemu z organizacją jedzenia i fotografa. Aktualnie jest mnóstwo freelancerów i firm, które zajmują się tym profesjonalnie i mogą cię odciążyć w tej kwestii.

Zgadza się. Poszukaj, są nawet oferty organizacji od A do Z, gdzie ty nie musisz się niczym martwić.

Tak, wiem, ale to też nie jest tak, że ja się chcę pozbyć tej odpowiedzialności. Chcieliśmy z rodziną zrobić coś oryginalnego i wyjątkowego, więc chcę nad tym czuwać osobiście.

Witam, moja żona zajmuje się organizowaniem wesel, w co wchodzi przygotowanie sali, organizacja jedzenia, transportu gości, dekoracje, fotografa i kamerzysty. My wpraedzie jesteśmy nie z wielkopolski, ale mogę powiedzieć, że ze znalezieniem takiej firmy nie będzie problemu.

Myślę, że powinnaś zacząć od popytania wśród znajomych i przyjaciół. Zwykle jest tak, że ktoś zna kogoś, kto zna kogoś... W ten sposób znajdziesz kogoś sprawdzonego.