Topic: Zakupy dla rodziny.

Idąc do apteki zawsze mam do obkupienia całą rodzinę. Właśnie ostatnio zwróciłam uwagę, że za każdym razem kupuję coś i dla siebie i dla męża i dla dzieci. I nijak nie ma z czego zrezygnować.

Re: Zakupy dla rodziny.

Jak używacie to nie ma co oszczędzać. A jak dodatkowo te preparaty pomagają, to tym bardziej.

No pomagają, bo kupuję na przyjład voltaren żel, który jest u nas pozycją numer jeden. Oboje z mężem mamy problem z kręgosłupem i często musimy go używać. Wypadające dyski to u nas niestety rodzinne.

Wiem, o czym mówisz. Bolące plecy to też moja zmora. Używałem przez długi czas tabletek, ale one one mocno wpływają na żołądek i go niszczą. Dlatego żele są najlepsze.

Dla maluchów znowu kupuje suplementy vitaderol i tutaj wyboru już żadnego nie mam. Witaminy są potrzebne i trzeba je podawać dość długo. Ale na szczęście to nie są zbyt drogie pozycje.

Też podaje je mojej córce. Najlepszy stosunek jakości względem ceny.

A żeby tego było mało to dla moich rodziców co jakiś czas jeszcze kupuję to http://www.bez-recepty24.pl/biovital-zd … 000ml.html i cała rodzina już ma zestaw na cały miesiąc smile)))

Hehehehe

A ja od czasu do czasu kupuję tez coś dla siebie. Ostatnio zainteresowałam się kremem vichy normaderm i nie mogłam się powstrzymać, żeby go nie kupić.