Topic: Remont starego basenu, proszę o pomoc.

Mam taki może dziwne pytanie. Mam przy domku stary basen i chcę skuć stare płytki i dać nowe z podświetleniem. Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu ale szukam kogoś kto mógłby dla mnie zrobić taki remont.

Re: Remont starego basenu, proszę o pomoc.

Jest trochę firm, które się zajmują układaniem plytek w łzazienkach i w ogóle, nie wiem czy w basenach. W razie czego mogę ci podrzucić na PW kogoś układającego kafelki, znam kilka firm które się tym zajmują.

Ja mogę ci polecić stronę http://glazurnictwociszewscy.pl/. Moja mama korzystała z usług tej firmy z polecenie kogoś tam kogoś tongue Fakt faktem wszystko wygląda perfekcyjnie, nie ma się do czego przyczepić.

No nie powiesz mi że nie masz w rodzinie albo nie znasz nikogo kto pracuje w budowlance. A tacy ludzie na bank znają kogoś kto kładzie płytki. Ja bym pierwsze co spytała ziomeczka od  malowania. Taki przychodzi śmieszny chłopak.

No to jestem pierwszym takim człowiekiem na świecie. A tak na poważnie to pytam tutaj bo mam  teraz taką możliwość smile

Nic mi do tego smile sprawdź stronę bo z tego co już zdążyłam zobaczyć to jestem tam sporo fajnych zdjęć i aranżacji.