Topic: Tanie lemiesze do pługa

Szukam nowych lemieszy do pługa w dobrej cenie. Zalezy mi na jakości i solidności ale stosunek cena/jakość gra tu najwieksza role wiec prosze o linki do dostawców z duzym wyborem zebymmogl sobie cos ciekawego wybrac. Pozdrawiam i z góry bardzodziekuje za pomoc.

Re: Tanie lemiesze do pługa

Mój mąż kupował lemiesze do pługa u tego dostawcy glimat.pl. Maja podobno najlepsze ceny i duży wybór różnych części i podzespołów nie tylko oryginalnych ale nawet i sprawdzonych zamienników. Nie znam się dobrze na tym temacie dlatego mam nadzieje ze info jakie przekazałam jest wyczerpujące.

Porządny sklep z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży części oryginalnych i zamienników. Polecam każdemu bo warto skorzystać z takiej oferty, pozdro.

Wielkie dzięki, właśnie o taki sklep mi chodziło, jakbyś tylko jeszcze mogła powiedzieć czy mogę zamówić u nich specyficzną część której nie mają w ofercie aby sproawdzili mi ją od producenta?

Bez problemu, wiele razy nam się to zdarzało bo wiadomo ze zaden sklep nie ma na stanie wszystkich częsci jakich mozna sobie zazyczyc. Wysylkabyla szybka i zawsze kompletna.

To chciałem usłyszeć, dziękuję i pozdrawiam serdecznie smile