Topic: Problem z utrzymaniem ciepła

Od wielu lat jestem właścicielem domu jednorodzinnego i od wielu lat zmagam się z trudnym zagadnieniem ogrzewania tego domu oraz podgrzewania wodyu. To co wydawałao mi się niedawno czymś zupełnie naturalnym okazało się takim nie być, co uświadomił mi mój zięć. Twierdzi, że już dawno są sposoby na to, że dłużej utrzymać ciepłą wodę i nie ponosić w związku z tym kosztów. O czym on mówił.

Re: Problem z utrzymaniem ciepła

Ma chłopak informacje z pierwsze ręki. Słyszał na pewno o zbiornikach komorowych Galmet, które potrafią dozować w odpowiedni sposób ciepło do podgarznia wody. Trzeba słuchać młodych, bo mają dojścia do takich informacji.

Informacje są ogólnodostępne, ale nie każdy chce ich poszukać. Faktycznie to co sprzedaje Galmet Sp. z o.o. to nowoczesne urządzenia systemowe, które można montować zarówno w domach, jak i budynkach użyteczności publicznej, czy w końcu też w fabrykach.

A jeszcze nikt o kolektorach solarnych nie wspominał, a to przecież pierwsza pozycja na liście nowoczesnych technik grzewczych. W niektórych przypadkach mozna też liczyć na dotarcję, które zmniejszają ogólne koszty zakupu.