Topic: Duża ilość opon do aut osobowych, gdzie najtaniej?

Witam wszystkich fanów motoryzacji. Zazwyczaj panowie są bardziej w temacie dlatego to pytanie kieruję do płci męskiej. W firmie posiadamy flotę kilkunastu aut i trzeba w tych autach wymienić opony. Moje pytanie, gdzie znajdę dobre opony, najlepiej nowe, w przystępnej cenie?

Re: Duża ilość opon do aut osobowych, gdzie najtaniej?

A zastanawiałaś się nad zakupem tych opon przez internet? Jakiś czas temu interesowałem się oponami na zimę i stwierdzam że dużo taniej można je kupić w internecie. W prywatnej wysyłam namiary na gościa od którego ja kupowałem. Warto polecić.

Teraz to idzie wszystko w tę stronę i niedługo przez internet będzie można kupić większość rzeczy. Ja zamawiałem opony do samochodów ciężarowych przez internet i nie miałem z tym żadnego problemu. Link zaraz wyślę jak tylko dojdę do komputera w firmie smile

Wysyłam numer telefonu. Nie pamiętam jak ta firma dokładnie się nazywa ale wymieniam u nich opony co roku i z tego co wiem to mają również sprzedaż internetowa. Zawsze kupuję opony firmy michelin opony zimowe które miałam w tamtym roku wymieniam tylko dlatego że popękały od krawężników bo tak to bieżnik prawie 100%.

Mnie interesowały by opony goodyear 205/65r15. Widzę że nie wrzucacie linków postach więc jeżeli mógłbym prosić o przesłanie stron, będę bardzo wdzięczny za pomoc smile

Ja bardzo lubię opony marki pirelli i mam je założone w swoim samochodzie. Jeżdżę na nich codziennie i nawet przy trudnych warunkach nigdy mnie nie zawiodły. Jakoś jest taki przekonanie że to one będą najlepszym wyborem wink

Na stronie którą wysłałem bez problemu znajdziesz opony tej firmy także wchodź i zamawiaj.