Topic: Tania domena.. gdzie??

Witam! Chcę kupić tanią domene i ogólnie rozpocząć pewien biznes internetowy.. mam naprawdę na oku coś świetnego wink fajnie byłoby postawić jakiś serwer i wprowadzić do niego bazę potecnalnych klientów. Ale dobra, o tym dokładnie popisze z firmą, gdy już do jakieś trafię. Tutaj właśnie chciałbym prosić o pomoc Was.. znacie jakąś dobrą firmę? Możecie mi coś polecić? Będę wdzięczny za Waszą pomoc..

Re: Tania domena.. gdzie??

Ja niedawno zdecydowałem się na przeniesienie domeny wink zrobiłem to za stosunkowo niskie pieniądze i bardzo się zaprzyjaźniłem z firmą, która usługi tego typu oferowała. Zresztą to naprawdę świetni i profesjonalni ludzie. Bardzo dobrze się z nimi współpracuję.

Ja też postawiłem na www hosting i to się opłaciło, bo znacznie to napędziło mój biznes i w końcu mogę powiedzieć, że mi się dobrze powodzi.. na początku zdecydowałem się na testowy serwer VPS, czy wszystko jest w porządku, spodoba mi się itp.. no ale teraz to już bajeczka, jak wszystko świetnie śmiga wink

Ja polecam kupić domenę hekko, która naprawdę jest bardzo dobra. Mają bardzo dobrą ofertę dla swoich klientów. Sam osobiście nigdy nie miałem z nimi najmniejszych problemów, moi znajomi też, bo też im poleciłem tę firmę. Także warto się na nich zdecydować.