Topic: Gdzie można jechać pod namiot?

Witam, szukam jakiegoś fajnego miejsca pod namiot. Może macie jakieś propozycje na weekendowy wypad za miasto.

Re: Gdzie można jechać pod namiot?

A myślałeś może o kempingu w Ustroniu Morskim? Bardzo przyjemnie, oczywiście warto tam zostać dłużej, ale na parę dni też jest fajnie. Zawsze to jakaś odskocznia od pracy. Przecież  nie można cały rok siedzieć w domu.

Polecam ci kemping Ubenia.pl. Poziom kempingu jak za granicą, a ceny jednak duzo niższe wink Ogólnie całe zaplecze sanitarne i gastronomiczne jest dostępne za darmo. Ciepła woda, nie będziesz miała problemu z ugotowaniem obiadu albo kąpielom. Nie ma kalejek więc spoko.

Ja uwielbiam kempingi na rzeką, ewentualnie nad jakimś zalewem. Sa bardziej kameralne i więcej w nich z dzikiej wyprawy. Ale oczywiście dla każdego co innego będzie dobre. Fajnie ejst w Brennej. W sumie nawet nie określiłeś jaki region cię interesuje. Wszystko zależy skąd startujesz. Jak ci łatwiej dojechać do innego miejsca to widamo, że nie będziesz się tłuc przez cąłą Polskę.

Fajne kampingi sa nawet pod miastami, ale tak jak już kolega wspomniał to zalezy czego oczekujesz i co cię interesuje, no i gdzie mieszkasz, jak będziesz miał daleko do dojechania. Takie czynniki pewnie będą decydujace. Myśle, ze musisz popatrzeć na mapę a nie pytać na forum.

Dlaczego nie na forum, jasne że lepiej by było jakby dookreślił pewne rzeczy, ale przecież takie podpowiedzi są bardzo wartościowe. ja bym nigdy nie zobaczyła naparwdę świetnych miejsc, gdyby nie takie posty na forach tongue

Jasne, dlatego pytam, ale chyba wybiorę Ustronie Morskie. Na parę dni nie mam daleko, a i nad morzem przyjemniej wink