Topic: Sklep z wieszakami –pilnie szukam

Witajcie. Szukam pilnie sklepu, w którym mógłbym zamówić sobie wieszaki do swojej firmy. Zależy mi na jakości, chcę bowiem postawić na metalowe, bardzo atracykjne i eleganckie wieszaki. Moją firmę odwiedzają bardzo eleganccy goście, praktycznie z całej Polski, a często również za granicy. Prosiłbym więc o namiary na taką firmę, która oferuje bardzo dobrze wykonane wieszaki.

Re: Sklep z wieszakami –pilnie szukam

To ja Ci bardzo szybko mogę polecić genialną firmę i stronę internetową: http://manufaktura.as/wieszaki-stojace-metalowe/ wink pod tym linkiem znajdziesz bardzo dobrą ofertę metalowych, stojących wieszaków. Bardzo eleganckie i widać, ze są produkowane przez prawdziwych pasjonatów. Myślę, że takie bardzo dobrze wyglądają wszędzie, również w firmie wink

Ja też zamawiałam od nich metalowy wieszak i bardzo mocno polecam ich ofertę wink akurat jeśli chodzi o wieszaki, to chyba jedna z lepszych firm tego typu, z jaką miałam okazję robić interesy. Polecam wink

No to będę wiedziała do kogo się zgłosić, jak też będę potrzebowała wieszaki.. bo chyba niedługo też będziemy z mężem zmieniać wystrój wnętrza.