Topic: Gdzie można znaleźć fajne ubrania dla kobiet i mężczyzn?

czesc wszystkim, mam nadzieje, ze na tym forum sa osoby, które interesują się modą? smile chciałabym was podpytać – jak w tytule tego dialogu – gdzie można znaleźć fajne ubrania dla kobiet i mężczyzn?

Re: Gdzie można znaleźć fajne ubrania dla kobiet i mężczyzn?

Oj taki miejsc jak tak wiele, ze można gadac godzinami wink Jakies konkretne marki cię interesują?

Na pewno mogłaby być odzież Elisabetta Franchi, bo ta marka jest mi bliska już od wielu lat. Sledzę zawsze jej nowości. Nie chcę jednak ciągle robic zakupów w jednym miejscu, chętnie poznam inne wink A i z męskich – może być np. kolekcja Takeshy Kurosawa     - mój facet bardzo lubi styl, który wyznaczyła ta marka.

Gdzieś widziałem obie te marki, ale tak od reki Ci nie jestem w stanie pomóc, daj mi chwilę …

Ok.

To może ja: http://loretti.pl/ taką stronę znalazłam jak szukałam tych Twoich marek. Niestety nie mam pamięci do nazw, ale jestem wzrokowcem, wiec te nazwiska, które wymieniłaś już będę wiedziała, co prawda nie wiem na jak długo wink), z czym je pokojarzyć. Ale widze, ze sklep ma też inne fajne rzeczy. Hmmmm… chyba zaraz sama tu trochę pobuszuje wink