Topic: Poszukuję profesjonalnej firmy szkoleniowej z Poznania

Czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś profesjonalną firmę szkoleniową z Poznania, która organizuje kursy i szkolenia biznesowe w różnych obszarach działalności, np. w dziedzinie sprzedaży i obsługi klienta?

Re: Poszukuję profesjonalnej firmy szkoleniowej z Poznania

Ja mam już dość bogaty przebieg kariery zawodowej i uczestniczyłem w różnych kursach, ale najbardziej jak dotąd przypadły mi do gustu organizowane przez grupę halibut.pl szkolenia miękkie. Uczestniczyłem w przygotowanych przez nią kursach dla menedżerów i obecnie daję sobie świetnie radę jako menedżer w dużej firmie.

No to nieźle, a czy wiesz może, czy szkolenia dla przedstawicieli handlowych i pracowników call center ta firma również organizuje?

Osobiście nie brałem nigdy udziału w tego typu szkoleniu, ale wiem, że też takie organizuje. Szczegóły dotyczące szkoleń dla sprzedawców, przedstawicieli handlowych oraz pracowników działów obsługi klienta można znaleźć na stronie internetowej http://www.halibut.pl/sprzedazy-i-obslugi-klienta/. Mam nadzieję, że pomogłem.

Tak, dziękuje. Myslę, że to jest własnie to czego szukałam. Czyli mówisz, ze warto skorzystać z usług tej firmy?

No myślę, ze tak. Sądzę, ze pracują tam profesjonaliści, którzy dysponują odpowiednią wiedzą i umiejętnościami, aby prowadzić szkolenia dla biznesu, a także indywidualne sesje coachingu, który ostatnio coraz bardziej mnie interesuje.