Topic: Ile kosztują tabletki na powiększanie penisa?

wg mnie mój penis jest za mały niedawno rozstałem się z zona która mi powiedziała ze jej nie zaspokajam w lozku i ze odchodzi do innego. I nie chce czekac  na to az ktoras znowu mi to samo powie. I od razu chce dzialac . Czy warto korzystać z tabletek na powiększanie członków? Czy takie tabletki sa bardzo drogie? Ile kosztują tabletki na powiększanie penisa?

Re: Ile kosztują tabletki na powiększanie penisa?

no chłopie to jednak słabo chyba się starałęś czy jak no albo ona ma jakies usper wysokie wymagania ze nie podołałeś

bywa i tak jednak nie każdej kobiecie dogogdzisz bo one to czasem maja oczekiwania jakby nie umiały się postawić w naszej sytuacji miałem taka której nic nie podobalo się a to lozko skrzypiało za głosno nawet jak byliśmy w domu sami to było za glosno dla niej by się kochac no i jeszcze wiele innych rzeczy które z czasem zaczely mi przeszkadzać no i nasze drogi się rozeszły.

teraz powiększenie penisa to nie jest żadne problem bo wiedza medyczna poszła bardzo do przodu. Można klupic jakies tabletki i od razu krazenie działa lepiej. Efekty sa widoczne po całej kuracji ale jednak warto czekac wink tym batdziej ze jest na co . A dzięki tabletkom na powiększanie penisa mozna jednak wiele w tej kwestii zmienić tym bardziej ze nie każdemu jest dany duzy penis. Miałem taki kiedyś problem ale już nie mam tongue

tabletki roznie kosztują ale czy warto kupic to zależy kto jakiego rozwiązania oczekuje

warto robic wszystko rozsądnie wink

no teraz niektóre kobiety maja bardzo duże oczekiwania wiec po prostu trzeba podejmowac stanowcze działania

kobieta trzeba zajmować się dobitnie i jej nie odpuszczać ; ) to tez na pewno