Topic: Szukam sklepu internetowego z poduszkami puchowymi.

Witam! Rozglądam się obecnie za jakimś dobrym sklepem internetowym, w którym mógłbym kupić poduszki puchu. Znacie taki?

Re: Szukam sklepu internetowego z poduszkami puchowymi.

A czemu puchowe? Nie boisz się, że będzie Ci się źle spać? W końcu jest wiele dowodów na to, że pierze powoduje dużo alergii, a sen w końcu jest jednym z najważniejszych elementów naszego życia. Lepiej więc chyba zadbać o solidny sztuczny wkład, dzięki któremu będziesz mógł spokojnie przespać całą noc. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

nie wiem, kto koledze takiej ściemy nawciskał, ale lepiej, żebyś go więcej nei słuchał tongue

Właśnie teraz coraz częściej dowodzi się, nie tylko naukowo, ale po prostu ludzie to zauważają, że pod taką kołdrą czy na poduszce z puchu śpi się najlepiej. Kwestia tylko tego, żeby wybrać odpowiedniego producenta, bo większość idzie jednak na ilość a nie na jakość i sprzedają kołdry, do których stosuje się wsad ze źle albo wcale nie oczyszczonych piór. I to rzeczywiście one mogą powodują alergie, ale nie same pióra tylko te zanieczyszczenia:P

O rany… wolę nawet nie myśleć tongue

Dlatego dobrze, że zapytałeś smile Generalnie jak szukasz sklepu internetowego z poduszkami puchowymi, to ja Ci mogę polecić, żebyś zajrzał na tę stronę https://poscielrodzinie.pl/pl/c/Poduszki-puchowe/4. Mają szeroki wybór różnych rozmiarów, do tego to zawsze jest najwyższej jakości puch. To nasz rodzimy producent, więc nie ma tu mowy o poduszkach z Chin wink

Należy też pamiętac, żeby odpowiednio prać i wietrzyć taką poduszę czy kołdrę.

To myślę, że chyba każdą, niezależnie od tego, czy ma wypełnienie z puchu, czy ma sztuczny wsad wink W każdym raize dzięki serdeczne za ten link!

Nie ma sprawy smile