Topic: Kto wykona dobre blaty kuchenne z kamienia w Poznaniu?

Drodzy forumowicze, właśnie stwierdziliśmy, że chcemy zrobić niewielki lifting w kuchni i padło na wymianę blatów. Wybraliśmy kamień i szukamy teraz firmy, która zajmie się wykonaniem zlecenia i montażem blatów. Możecie kogoś polecić?

Re: Kto wykona dobre blaty kuchenne z kamienia w Poznaniu?

Świetna decyzja! Kuchenne blaty zrobione z kamienia są niebywale wytrzymałe, a przede wszystkim dodają pomieszczeniu oryginalnego wyglądu i elegancji. Znam jedną firmę z Poznania, która zajmuje się na co dzień pracą w kamieniu, więc powinniście zajrzeć na ich stronę http://www.poznan.onyxmarmury.pl/ i poszukać informacji na temat blatów kuchennych. Na pewno robią coś takiego, bo pamiętam, że sąsiadka korzystała z ich usług.

Re: Kto wykona dobre blaty kuchenne z kamienia w Poznaniu?

Tak, robią coś takiego, bo u mnie w domu zakładali zarówno blaty do kuchnia, jak i łazienki, a nawet parapety. Pomogą w doborze materiału, pobiorą dokładne pomiary, a jedyne co Ty będziesz musiała zrobić to wybrać kolor, wzór oraz jakieś inne mniej ważne elementy. Na stronie http://www.poznan.onyxmarmury.pl/blaty-parapety/ znajdziesz krótką informację na temat tego typu prac oraz fotografie obrazujące wcześniejsze projekty. Jeżeli chodzi o blaty kuchenne z kamienia w Poznaniu to nie znajdziecie nikogo, kto spełni wymagania w 100-procentach. Dzwoniłem, pytałem, dowiadywałem się i albo ludzie narzekali, albo odsyłali mnie do tej firmy. W końcu zdecydowałem się i nie żałuję:)

Re: Kto wykona dobre blaty kuchenne z kamienia w Poznaniu?

Dzięki za informacje, też już zdążyłam usłyszeć o tej firmie, więc skorzystam z ich usług. Zawsze lepiej postawić na kogoś sprawdzonego:)