Topic: Ładny i wytrzymały kask na skuter – czy kupię taki przez internet?

Hej wszystkim, kumpel wyraził ostatnio taką opinię że w necie nie warto kupować kasków na skuter. Bo niska jakość, bo chińska tandeta, bo kupuje się kota w worku. Czy podzielacie to zdanie? Bo ja właśnie poszukuję jakiegoś dobrego kasku i kumpel mnie namawia żebym w normalnym sklepie wziął.

Re: Ładny i wytrzymały kask na skuter – czy kupię taki przez internet?

Myślę że Twój kolega jest troszkę odklejony od realiów wink Jasne, jak będziesz brał kask od jakiegoś Janusza biznesu co sprowadza plastik z Chin i sprzedaje jako pro akcesoria to będzie słabo.

Też sądzę że niesprawiedliwa i bezsensowna opinia. Ja zaopatruję się w zasadzie we wszystko w necie i nigdy jeszcze nie narzekałam na jakość a całkiem sporo kasy zaoszczędziłam.

Akcesoria do motocykli względnie skuterów naprawdę są w sklepach online bardzo dobre. Rzeczywiście jak bardzo się postarasz to kupisz tandetę ale to już sama cena jest dla konsumenta informacją.

Tutaj są świetne modele http://www.motocyklowysklep24.pl/kaski- … -c-10.html. Nie ma przeszkód żeby kask na skuter był tym samym co do motocykla. Tak naprawdę typowe urazy w razie wypadków są takie same a dobra ochrona głowy zawsze się przyda. I nie wierz w żaden historie że w necie nie warto kupować kasków...

Mitów wśród ludzi krąży wiele, łącznie z tym że ludzie na motocyklach są dawcami organów. Wąskie grono wariatów psuje nam opinie, choć rzeczywistość zgoła odmiennie wygląda.