Topic: Zestaw na prezent

Znajomi po raz pierwszy zostali rodzicami. Jedziemy do nich po kilku miesiącach od narodzin dziecka i chcemy zawieść oczywiście kilka fajnych prezentów. Mamy pluszami, ubrania i kosmetyki. Co jeszcze możemy dla nich przygotować?

Re: Zestaw na prezent

Zgaduje, że wy nie jesteście jeszcze rodzicami. Warto wybrać coś co oczywiście przyda się od razu. Moim zdaniem tutaj znajdziecie fajne zestawy, które można szybko kupić http://liliko.pl/Zestawy-na-prezent. To zestawy do karmienia. Przydadzą się maluchom też wtedy, kiedy będą już umiały jeść samodzielnie.

Re: Zestaw na prezent

Takie naczynia się tłuką. Są wykonane w ekologicznych materiałów jak bambus, dlatego są też całkowicie bezpieczne dla dzieci.

Re: Zestaw na prezent

A ja proponuje coś innego. Widziałam lampki firmy Heico w tym sklepie , a to bardzo dobry sprzęt. Wyglądają bajkowo i tak samo świecą. Dzieciom na pewno spodobają się te kształty. A i rodzice na pewno będą zadowoleni, że mają gdzie przeczytać bajkę swojemu dziecku na dobranoc.

Re: Zestaw na prezent

Macie teraz taki wybór w sklepach, że naprawdę trudno wam doradzić coś konkretnego. Moim zdaniem będzie najlepiej jak skontaktujecie się z rodzicami dzieci i zapytacie wprost czego potrzebują.