Topic: Co Wam najbardziej się przydało po urodzeniu dziecka?

Witajcie. Mam do Was pytanie, co Wam się najbardziej przydało w okresie po urodzeniu dziecka..? Chodzi mi o produkty itp.

Re: Co Wam najbardziej się przydało po urodzeniu dziecka?

Zdecydowanie dużo pomogło jak dostawaliśmy od znajomych i rodziny jakieś drobne akcesoria i upominki jak odzież dla niemowląt  itp. Dużo zdecydowanie takie coś pomaga, bo bardzo ciężko połączyć budżet domowy z potrzebami dziecka

No u nas w domu rodzinnym akurat sporo pozostawało rzeczy po ciążach i okresie jak dzieci były niemowlakami, bo mieszkam z siostrami i dużo brałam od nich rzeczy. Bardzo się przydały m.in. zestawy delikatnych kosmetyków dla noworodka, czyli kremy, pudry itp.

No ogólnie pomoc materialna od rodziny jest bardzo ważna i prezenty od znajomych itp. ale ogólnie miło było mieć poczucie, że się ma silne wsparcie z każdej strony i każdy cie wspiera.. to jest według mnie bezcenne, bo wszystko inne można kupić. Ale jak ktoś jest przy Tobie i w trudnych momentach pomaga, to jest to piękne

A wiecie, ja powiem Wam tak, wiadomo, że przydają się takie typowe akcesoria itp. ale pamiętajcie żeby zaopatrzyć się w kamerę, aparat itp. i róbcie pamiątki z tych czasów! Szybko mijają a pamiątka jest piękna i na lata wink