Topic: Praca w Holandii na stałe

Witam serdecznie. Szukam agencji która pomoże mi znaleźć pracę na stałe. Wiem, że jest wiele takich firm na rynku i wystarczy sobie wpisać w internet, ale słyszałem o różnych przypadkach oszustw dlatego wolę napisać tutaj.

Re: Praca w Holandii na stałe

Bez przesady, te największe agencję podlegają prawnym regulacją, ewentualnie pieniądze mogą być małe. Ja polecam zajrzeć na http://www.praca-w-holandii.com.pl/. Ja obecnie w Polsce, ale przesiedziałem kilka lat za granicą i mogę polecić tę stronę.

Re: Praca w Holandii na stałe

Warto zajrzeć na stronę jeżeli interesuje cię praca bez znajomości języka. Trochę to męczy i warto chodzić na kursy, ale da się przeżyć.

Re: Praca w Holandii na stałe

Ja osobiście nie korzystałam, ale słyszałam opinie od znajomych, że warto się zainteresować. Podobno praca w fajnych warunkach i za niezłe pieniądze. Ja osobiście sama bym jechała gdyby nie że mam tu swoją firmę.

Re: Praca w Holandii na stałe

Warto też czasem zajrzeć na ogłoszenia, bo tam też są oferty wrzucane przez agencję. Czasem znajdziesz coś czego nie ma u nich na stronie a może być gdzieś na portalu z ogłoszeniami lokalnymi big_smile Pozdrawiam i owocnego szukania.