Topic: Zatrudnić księgowego czy korzystać z outsourcingu?

Witam Was wszystkich! Słuchajcie, ostatnio postawiliśmy kwestię w firmie, czy potrzebny nam jest księgowy, czy też lepiej korzystać z obsługi jakiegoś biura. Niby jedno i drugie rozwiązanie ma swoje zalety i wady, ale przynzam, że jesteśmy trochę w kropce. A Wy? Co polecacie?

Re: Zatrudnić księgowego czy korzystać z outsourcingu?

Cześć, słuchaj, ja myślę, że jednak posiadanie własnego księgowego w firmie jest o tyle dobre, że masz zawsze nad takim człowiekiem kontrolę no i jest dostępny zawsze smile A biorąc usługi od firmy to niekoniecznie zawsze masz gościa na miejscu.

Też właśnie o tym myślałem…

Aj Panowie, dzisiaj już to wygląda dużo lepiej z biurami rachunkowymi w naszym kraju. Teraz takie kancelarie często oferują właśnie pracę ich przedstawicieli w siedzibie klienta. No i jednak jest to dużo tańsze rozwiązanie, niż zatrudnianie kolejnej osoby na etacie smile

To teraz jeszcze znaleźć tylko włąsnie jakieś dobre biuro rachunkowe, bo wiadomo… są biura i biura, jak z majstrami od remontu.

haha ;D świetne porównanie, ale też i bardzo trafne smile Słuchaj, u mnie w firmie krozystają z usług kancelarii, której ofertę możesz znaleźć pod adresem http://www.ksiegowoscsigma.pl/oferta-dl … rachunkowe . Świadczą oferty niemal w każdej branży smile No tylko, że oni działają w obrębie Poznania i okolicznych gmin.

My też działamy w Poznaniu smile A jeśli ta kancelaria obrachunkowa firmy budowlane obsługuje, to jesteśmy w domu smile Ale z tego co widzę na ich stronie, to prowadzą księgowość dla firm transportowych i własnie budowlanych. A skoro koleżanka ich poleca, to się do nich odezwę. Dzięki serdeczne wink

Nie ma sprawy wink Na pewno będziesz zadowolony.