Topic: Co polecacie w Poznaniu?

Cześć. Znacie  może te zabawy na forach, polecam.. nie polecam? Itp? Pomyślałem, że może zacznę podobny temat o Poznaniu. Polecam dobrych stomatologów w Poznaniu bo jezdziłem trochę po Polsce, szukając dobrych dentystów i dopiero Ci w Poznaniu zaradzili na moje problemy z zębami. Dlatego jak ktoś ma problemy problemy z zębami, to śmiało do Poznania!

Re: Co polecacie w Poznaniu?

Hm..ja ogólnie polecam po prostu odwiedzić to miasto i samemu się przekonać co warto tu odwiedzić a co nie. Dużo osób wybiera inne duże miasta w Polsce, jako cel turystyczny czy tam wypoczynkowy, a według mnie w Poznaniu zdecydowanie jest co robić i można poznać wielu świetnych ludzi.

No zgodzę się, że wyspecjalizowani dentyści to znak rozpoznawczy Poznania. Ale samo w sobie miasto jest bardzo piękne i przyjechałem tu właśnia z myślą o to, żeby wypocząć ze swoją rodziną.

A mi się nie podoba ten temat, jak coś jest dobre to się samo obroni i po co polecać coś na siłę, hmm??

Nie rozumiem.. przecież w temacie zaznaczyłem, że można polecać lub coś nie polecać.. innymi słowy jest to temat neturalny i każdy może się wypowiedzieć co myśli o tym mieście itp.