Topic: Jak wyposażyć mieszkanie, by było ładnie i niedrogo?

Dzień dobry poszukuję inspiracji. Mam do umeblowania salon i sypialnię. Mam mieszkanie jedynie dwupokojowe. Kuchnie mam w miarę „nową” więc nie będę tutaj się wysilała. Nie wiem zupełnie jak można zaaranżować salon. Czy lepsze są meble w jasnym czy ciemniejszym kolorze. Byłabym wdzięczna za wszelkie podpowiedzi. Ponadto zastanawiam się czy kupić jakiś komplet trzyczęściowy czy tylko narożnik, bo nie wiem co jest tu wygodne. Dziękuję z góry za zangażowanie w moim temacie.

Re: Jak wyposażyć mieszkanie, by było ładnie i niedrogo?

Witam. Meble drewniane są jak najbardziej ok. ja bym polecił coś w jaśniejszym odcieniu. Albo nowoczesne propozycje, gdzie meble są kontrastowo dopasowane. Kolor wnege zawsze byłymi bliski. Jak na moje nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem czegoś co by ci przypadło do gustu bo Internet jest obszerny big_smile

Hejka, ja tam nie ufam Internetom a sprawdzonym salonom meblowym. Raz kupiłam szafkę na buty do korytarza z neta i dojechała niekompletna. Więc wolę osobiście. A jeśli mam coś polecać to myślę, że meble Potocki będzie tu dobrą podpowiedzią. Znajdziesz propozycje meblowe na ich stronie http://www.meblepotocki.pl/. Kupowałam tam mebelki do jadalni. Mam to szczęście, że jest to osobne pomieszczenie w moim domu.

Witaj, nie wiem jak u ciebie, ale u mnie sprawdzają się na przykład półki wiszące. Nie tylko półki z resztą też szafki wiszące, wtedy mam tylko w salonie stojący stolik rtv i jest ładnie. U mnie mankamentem jest tylko to, że nie mam miejsca na narożnik, który mi się tak podoba, mam jedynie fotele i stolik kawowy, ale grunt że mogę posiłki zjeść z rodziną przy normalnym stole.

Witam. Radzę zajrzeć sobie tutaj http://www.meblepotocki.pl/pl/c/Produkty/3, ktoś chyba wcześniej już podpowiedział, ale to tak w ramach przypomnienia. Mają ładne meble i całkiem niedrogie. Pozdrowienia

a może lepiej bezmebli big_smile to byłby dopiero trend tongue

bez mebli się nie da big_smile