Topic: Skąd ten sąsiad ma tyle pieniędzy??

Witam. Ostatnio mnie zaskakuje mój sąsiad. Nie wiadomo skąd z dnia na dzień się wydaje, że niesamowicie zarobił. Widać to po jego domie choćby nawet, postawił sobie wiatę na auto w której stoi jakiś bardzo drogi samochód no i zaczął praktycznie cały remont domu z zewnątrz. Jak dla mnie to strasznie podejrzane.. Skąd on nagle ma tyle forsy?

Re: Skąd ten sąsiad ma tyle pieniędzy??

Ale cebulak z Ciebie tongue może zamiast pisać tematy na forum ciężko pracuje i ma z tego pieniądze? Nic nie napisałeś jaki jest jego zawód itp. najlepiej obgadywać za plecami i spekulować, że komuś pieniądze z nieba lecą albo ukradł je, a nie widzieć, że się jest po prostu zawistnym.

Dokładnie! Pewnie miał po prostu oszczędności i tyle, nie do wiary, że ktoś od razu z taki nowinami leci na forum i nie wiadomo na co liczy.

Zgadzam się z przedmówcami, niestety ale takie coś jest godne potępienia, powinno się trzymać nos w swoich sprawach a nie głosić jakieś konspiracje.

Moi sąsiedzi też tak na nas podejrzliwie patrzyli jak robiliśmy remonty itp. a jakoś nie widizeli, że mąż pracuje po zagranicach, a ja sama pracuje na 1,5 etatu żeby odłożyć coś na przyszłość.