Topic: Romantyczny weekend… pomysły na wspólne spędzanie czasu

Dzień dobry wszystkim zakochanym i kochającym od dawna. Chciałam spędzić wyjątkowy czas zmoim chłopakiem. Razem z przyjaciółką obmyśliłyśmy, że fajnie dziś wyglądają wspólne wyjazdy do Spa. Nie wiem jednak co na to wszystko sami mężczyźni, nie rozmawiałam jeszcze z chłopakiem, chciałabym mu zrobić niespodziankę.

Re: Romantyczny weekend… pomysły na wspólne spędzanie czasu

Witaj. Nie wiem czy facet byłby zadowolony z takiej niespodzianki. Panowie raczej wolą weekend spedzić na meczach, wyścigach i innych niż leżąc podczas masaży. Jak ja korzystałam ze Spa, dokładnie robiłam sobie zabieg likwidujący zmarszczki tutaj dokładny link http://wellness.spawraju.pl/medycyna-estetyczna/likwidacja-zmarszczek i nie pamiętam żeby tam był jakiś mężczyzna, ale oczywiście oferty dotyczą też pobytu we dwoje. Może najpierw zapytaj go czy takie coś by mu odpowiadało.

A ja myślę, że to doskonały pomysł. Taki weekend w spa dla dwojga to byłoby spełnienie moich marzeń. Problem tylko w tym, że jestem sama. Wydaje mi się, że taki pobyt to nie tylko zabiegi i masaże, ale wydaje mi się, że odrobina intymności. Ehh.. chciałabym tak.

Witam. Mężczyźni raczej nie przepadają za takimi zabiegami. Sam bym się nei zdecydował. Nie lubię jak mnie dotykają, a wszelkie te zabiegi odmładzają cenie są dla Mie. Radzę, byś wczesniej porozmawiała z chłopakiem, zanim dozna wstrząsu gdy znajdzie się na takim stole u masażysty. Może byłoby lepiej gdybyś mu zaproponowała jakieś wyjście na mecz lub do baru. Tam też można się odprężyć. Czemu wy kobiety mysliie tylko o swoich przyjemnościach?

Witajcie. My kobiety nie myślimy tylko o swoich przyjemnościach, ale dobrze byłoby odprężyć się razem.  W tym Spa można spędzić weekend razem http://wellness.spawraju.pl/. Mam wrażenie że kolega boi się, że będzie mało męski wchodząc na teren takiego uzdrowiska, ale to nieprawda. Takie zabiegi relaksujące wcale nie są niemęskie. Nie ma obaw! Moim zdaniem porozmawiaj z nim i przekonaj że to dobry pomysł.