Topic: Jaki rozmiar wybrać

Chciałbym przenieść jedno z moich zdjęć rodzinnych na płótno. Wiem, że są oferty firm, które wykonują tego rodzaju usługi, ale nie bardzo się orientuję, jaki rozmiar obrazu mogę sobie zamówić. Pewnie są jakieś ograniczenia, ale nie znalazłem nigdzie informacji na ten temat.

Re: Jaki rozmiar wybrać

Sprawdź ofertę firmy  naklejkomania.eu, tam jest wszystko opisane ze najmniejszymi szczegółami. Z tego co się orientuję to praktycznie każdy rozmiar jest możliwy. Ale im większe zdjęcie, tymm jakość tego zdjęcai musi być lepsza. Możesz o to odpowiednio zadbać wykonnujac fotografie, przecież teraz większość zdjęć i tak robimy aparatami cyfrowymi.

Do wykonania takich obrazów potrzebna jest tylko fotografia źródłowa. Obrazy mogą być naprawdę duże, z tym że oczywiście wraz z rozmiarem wzrasta też cena wykonania. Ja wybrałam kwadrat 50x50 i wygląda to całkiem nieźle na ścianie mieszkania w bloku. Żeby zamówić coś większego, trzeba też mieć miejsce na ekspozycję takiego obrazu.

Ja ostatnio kupiłem taki obraz, ale wybrałem wersję w kolorze sephia, bo to takie nastrojowe.