Topic: Dobry sklep z rowerami i nie tylko

Witam wszystkich. Szukam dobrego sklepu, w którym mógłbym zarówno kupić rower jak i jakieś inne sprzęty. Bo może bym zrobił jakieś jedne, większe zakupy. Proszę o jakieś fajne rekomendacje. Pozdrawiam!

Re: Dobry sklep z rowerami i nie tylko

Ja też mam ten problem. Szukam jakiś tani rower przełajowy w Poznaniu ale póki co nic fajnego nie znalazłem. Mam nadzieję, że uda mi się trafić na jakąś fajną aukcje albo do sklepu, gdzie uda się kupić jeden wink Nie mam niestety za dużo pieniędzy, a nie chcę rezygnować ze swojej pasji.

Ja zamawiałem naprawdę świetnej jakości buty snowboardowe stąd: http://supersportowy.pl/54-buty ten sklep ma mnóstwo fajnych sprzętów i akcesoriów sprzętowych w swojej ofercie. Właśnie łącze z rowerami wink jak Was to interesuje, to wejdźcie sobie na stronkę i może akurat zechce Wam się zrobić jakieś małe zakupy ;D

Ja miałem też kupić rower w tym roku, ale póki co to mnie zjadają inne wydatki.. kurde, a taka piękna pogoda jest, ale bym sobie pośmigał ;D

No ja nie wyobrażam sobie wakacji bez rowerka wink Mam zamiar w tym roku zrobić mega długie trasy ;D