Topic: Gdzie mogę szybko sprzedać auto?

Cześć. Szybko i na temat, mam pewien dylemat. Otóż chciałbym szybko sprzedać swój samochód. Jest one już leciwe i tylko tarasuje miejsce u mnie na podwórku. Nie wiem jednak gdzie jest wystawić, żeby się szybko sprzedało.

Re: Gdzie mogę szybko sprzedać auto?

Powiem Ci, że jak to jest stare auto, to ja nie wiem czy na Twoim miejscu bym się bawił w jakieś aukcje, wystawianie itp. Zgłoś się do firmy takiej jak: http://skupautpomorskie1.pl/ nie dość, że szybko wycenią ile za takie auto, to od razu dobiją z Tobą targu.

Ciekawa ta stronka skupautpomorskie1.pl jakoś tak wcześniej nie miałem z nimi do czynienia, a jednak bardzo fajną ofertę mają. Może faktycznie najrozsądniej będzie się do nich zgłosić. Dzięki bardzo za radę!

A ja zamiast sprzedawać autko to bym w końcu chciała sobie jakieś sprawić ;( póki co to wszystko idzie na budżet rodzinny i nie ma mowy o autach itp..

no ja droga koleżanko mam niestety tak samo.. początkowo każdy człowiek ma wielkie ambicje, że zarobi i będzie miał ogólnie życie jak z bajki. A potem przychodzą obowiązki, praca i wszystko się rozmywa.. Ech, no ale tak już jest.