Topic: Dobre nawodnienie roślin.

Zauwazyłem, że w okresie letnim rośliny w moim ogrodzie wymagają zdecydowanie częstszego podlewania niż na przykład rośliny sąsiadów. Nie mam czasu, aby notorycznie stać z wężem i podlewać krzewy i trawę. Co mogę poradzić w tym przypadku?

Re: Dobre nawodnienie roślin.

Musisz bezwzględnie zamontować sobie odpowiedni system nawadniający. To podstawa i najlepsze dla ciebie rozwiązanie. Aby taki sobie sprawić możesz skorzystać z tej oferty http://www.firmakrzak.com/systemy_nawadniajace.html, która powinna rozwiązać wszystkie nieprawidłowości. Teraz takie systemy stawia się już przy projekcie.

Re: Dobre nawodnienie roślin.

Oj tak masz rację. Warto to zrobić już na samym początku, żeby później uniknąć niszczenia niektórych roślin. No chyba, że zajmą się tym specjaliści, to straty będą ogrnaczione do minimum.

Re: Dobre nawodnienie roślin.

Jeśli o specjalistach mowa to ta firma, o której  pisze koleżanka spokojnie sobie poradzi ze sporym nawet zleceniem. Założyli świetne ogrody w Markach u moich sąsiadów. Ci polecili ich dalej i teraz wszyscy chcą mieć podobne.

Re: Dobre nawodnienie roślin.

Poza tym zajmują się też innym typem prac. Czyszczą na przykład kostkę brukową, czy tak jak ostatnio w Warszawie czyścili elewację w kamienicach. Oferta tej firmy jest naprawdę bardzo szeroka.