Topic: Coraz więcej wypadków

Pracuję w dużej firmie, w której zarządzam sporą flotą samochodową. Zajmuje się także wszelkiego rodzaju ubezpieczeniami i sprawami szkodowymi. W ostatnim czasie zauważyłem, że coraz więcej spraw niestety nie jest prowadzonych rzetelnie i to z powodu działań firm ubezpieczeniowych. Zastanawiam się nad tym, czy nie skorzystać w tym przypadku z pomocy prawnej.

Re: Coraz więcej wypadków

Pomoc prawna jest wskazana szczególnie wtedy, kiedy teoretycznie słabsza strona konfliktu staje w szranki z tak zwaną grubą rybą. Tak też się dzieje, kiedy do walki staje użytkownik pojazdu i firma ubezpieczniowa. Ale spokojnie, tutaj nikt nie może spać spokojnie, bo każda sprawa może znaleźć swój finał na sali sądowej.

Re: Coraz więcej wypadków

Czasami trudno jest samodzielnie uzyskać odszkodowania komunikacyjne Łódź podobnie jak inne miasta ma takich przypadków dość dużo. Wszystko wynika z faktu, że korporacje chcą ograniczyć swoje straty. Dobre prowadzenie likwidacji szkód daje duże możliwości. Trzeba poznać jednak szczegóły i przepisy jakie obowiązują.

Re: Coraz więcej wypadków

I tu się kłania to, czy jesteś dobrym zarządzającym flotą czy nie. Oczywiście możesz korzystać z pomocy prawnej, bo nikt nie jest alfą i omegą w tym fachu.