Topic: Dobre szkolenia dla psychologów, co polecacie?

Moi drodzy szukam specjalistów którzy prowadzą kursy dla psychologów w Poznaniu. Interesuje mnie szczególnie tematyka dzieci niepelnosprawnych i pomagania rodzicom tych dzieci. Jesli mozecie pomóc to bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Re: Dobre szkolenia dla psychologów, co polecacie?

Wiesz co kiedyś byłem w Strefie Dobrych Emocji na szkoleniu które pokazywało różne metody pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie. Było to z pewnością najbardziej pożyteczne szkolenie jakie w zyciu odbyłem, które przydało mi się w pracy i w pomocy siostrze która ma chore dziecko. Wiadomo że rezultaty nie przychodzą od razu ale powoli widać efekty i są one o wiele korzystniejsze niż to co udawało nam się wypracować dotychczas.

Byłam tam na profesjonalnym szkoleniu uczącym nauczycieli jak radzić sobie z trudnymi klasami. Spodziewałam sie nudnych wykładów i filmów ale prowadzący zaskoczyli mnie wieloma cwiczeniami i rozmowami z osobami uczestniczącymi.

Dokładnie, ja też miałem odczucie że wszystko oparte było na dialogu co pozwoliło wynieśc maksimum wiedzy z całego spotkania.

Lepiej bym tego nie ujęła smile