Topic: Oświadczyny

Podczas tegorocznych wakacji, chciałbym się oświadczyć mojej dziewczynie, ale potrzebuję ku temu odpowiednich warunków. Pomyślałem o morzu i jakieś intymnej atmosferze. Co o tym myślicie?

Re: Oświadczyny

Z punktu widzenia kobiety, to najlepszy pomysł na jaki mogłeś wpaść. Zorganizuj to w odpowiedni sposób to przyszła żona na pewno powie tak. Polecam ci pensjonat domprzyplazy.eu, który mieści się w Sarbinowie. Tam są właśnie takie warunki.

No będzie się działo. Bylam tam na wakacjach. To fantastyczne miejsce. Znalazłam ten ośrodek tutaj http://domprzyplazy.eu/ i od razu się zakochałam.

Wydaje się niezły. Porozmawiam z właścicielami, może uda się przygotować jeszcze coś ciekawego. Buteleczka szampana i jakieś dodatkowe atrakcje. Czas się brać do roboty. Życzcie mi powodzenia smile

Od zawsze marzyłam o pobycie w takim hotelu nad morzem, jakby mój facet mi się jeszcze wtedy oświadczył, to nie miałabym nic przeciwko temu. Ale i tak miałam ciekawie, bo oświadczyny odbyły się w Paryżu. Taka to niespodzianka. No życzę Ci powodzenia, na dalszej drodze życia.