Topic: Gdzie dobre wagi do sklepu dostanę?

Szukam firm, która sprzedaje wagi sklepowe. Podrzucicie jakąś nazwę, adres, telefon do ludzi, u których mógłbym pytac o to?

Re: Gdzie dobre wagi do sklepu dostanę?

Chodzi ci o sklep czy producenta? Bo nie wiem, czy hurtowo te wagi będziesz kupować czy raczej detalicznie dla siebie?

Hurtowo to nie, raczej detal, bo tylko 2 mi potrzebne. Ale jeszcze chciałbym regały do sklepu znaleźć, więc to mogłaby być firma z wyposażeniami sklepowymi, są w ogóle takie? Bo jakoś do tej pory się nie interesowałem, nie wiem, jak i gdzie kupować.

Jak o regały chodzi, to sobie zobaczy tu, to dobra firma, mają dużo rzeczy do sklepów. https://sklepikaria.pl/89-regaly-sklepowe. Brałem od nich parę drobiazgów, ergały też widziałem na ofercie, całkiem niezłe i niedrogie, spróbuj.

To może i wagi mają. A dostawy zamówionych rzeczy to szybko były? Pamiętasz może? Bo mam mało czasu i zależy mi na ekspresach w dostawie.

Nie pamiętam żebym długo czekał, a czy to ekspres był – no sorry, trochę czasu minęło od kiedy kupowałem swoje rzeczy. Zadzwonić byś tam musiał albo napisać na kontakt, żeby się dowiedzieć i może jakoś umówić się da na szybką dostawę? Nie wiem, stary próbuj.

Cześć, kosze nastawne to duży wydatek? Bo nie mam pojęcia, a muszę kupić parę. Może wiecie, wyglądacie na bardziej doświadczonych w temacie.

Sprawdź w tym samym sklepie, co polecałem regały, tam chyba mają. Ale nie wydaje mi się, żeby to było jakoś bardzo drogo, w końcu wielkiej ilości materiału przy nich nie ma.

Dzięki za odpowiedź, skontaktuje się z tą firmą, mają je w ofercie rzeczywiście.

Hej, a jak tam te wagi? Znalazłeś? Ciekawa jestem cen – może też bym wymienila, bo mi pracownik marudzi, że kasa się zacina czasami. Napisz, jak coś ustaliłeś. smile